NEDEN BİZBirçok kişi neden sizi seçmeliyim daha ucuz ürünler varken neden siz diye sormakta ve bizde şöyle açıklıyoruz;

Tüm hammadde ihtiyacımızı tek bir firmadan 1. Kalite yüksek karbonlu çelik olarak temin etmekteyiz. Buda olası hammaddenin malzeme özellikleri değişimini ortadan kaldırmaktadır. Satın alınan hammaddenin malzeme özellikleri özenle kontrol edilip seri üretimde bir sorun çıkması daha üretimin başında engellenmiş olmaktadır. İstenilen Çap ölçülerine inilirken aceleci ve ucuz yöntemlerle değil kalite ön planda tutularak gerçekleştirilmektedir.

Kesme işleminde çivinin uç kısmı bir bıçağı anımsatır şekilde keskin ve pürüzsüz olarak yapılmaktadır. Çivinin Yüzeyinde bulunan kanalların derinlikleri optimum derinlikte olup bu oranda pekleşme ile ekstra mukavemet kazandırılır ve bu kanallar çivinin çakıldığı yere kenetlenmesini sağlamaktadır. Bu süreçten sonra gerçekleştirilen ısıl işlem yüksek bir hassasiyet içinde yapılır. İstenilen sıcaklık ve soğuma hızları ise firmamızın yıllardan gelen bir tecrübesidir.

Birçok firmanın ekstra maliyet olarak gördüğü ve uygulamadığı Sonraki adım ise meneviş işlemidir bu adımda ısıl işlem görmüş ürünlerin stresi alınarak daha elverişli ve mukavemetli hale getirilir. Kademelerin tamamının hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden yapılması sonucunda ortaya çıkan ürünümüz neden sorusunun cevabıdır.

×

ONLINE ALIŞVERİŞ