HakkımızdaFirmamız Özcan Osmanoğlu tarafından 1984 yılında kurulmuştur.

100 m² alanda demir testeresi ile imalata başlayan Özcan Çivi 1988 yılında kendini yenileyerek çelik beton çivisi üretimine geçiş kararı almıştır. Bu karar ile birlikte çalışma alanı 500 m² ye çıkarılıp imalata devam edilmiştir.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız yurt içinde sağladığı başarı, güven ve tecrübe ile dünya pazarında da yerini alabilmek için en son teknolojiyi kullanarak, kaliteden ödün vermeden 6500 m²lik fabrikamızda faaliyetine devam etmektedir.

1.kalite yüksek karbonlu çelik ile Üretilen her ürünün kalitesi ve kontrolü özenle yapılıp testlerden geçirilmektedir. Bu testler sonucunda değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. Müşterilerimizin eline ulaşmış her ürünümüz, bizim yıllardan gelen tecrübe ve teknik bilgimizin imzasıdır. Her geçen gün daha da ileriye bakıp mükemmeliyeti hedef almak ise en temel gayemizdir.

Özcan Çivi sorumluluğunun bilincinde, güvenli ve modern teçhizatıyla hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Kalitesini altın harflerle yazdıran firmamızın hedefi yurt dışında da faaliyetlerde bulunarak yeni yatırım alanları oluşturmak ve Türkiye ekonomisine daha fazla katkıda bulunmaktır.

×

ONLINE ALIŞVERİŞ